Tansiyon Ereksiyonu Etkilermi

erkek-taksiyon

 

Tansiyon ve Penis Sertleşmesi, Tansiyon ve ereksiyon hakkında bilgiler.

Erkeklerde cinsel işlev bozukluklarında bir kaç risk vardır. Tansiyon hastaları ereksiyon için risk grubundadır. Çünkü tansiyon hastalığı, kalp damar sisteminin bozuk olduğu anlamına gelir. Erkeğin cinsel fonksyonunu düzgün yürütebilmesi için penisin kan damarlarına bol miktarda kan gelmesi gerekir. Bu akış hızının sabit olması gerekir.

Halbuki tansiyon hastalarında kalp damar sistemi, kanın akış hızı, kanın debisi her zaman düzgün olmaz. Ancak tansiyon ilacı alındığında düzgün olur. Tansiyon ereksiyonu etkilermi diye merak etmeyin, bu tansiyondaki dalgalanma da penis içi kan giriş çıkışını bozmaktadır. Bu tür hastalarda da cinsel işlev bozukluğu görülebilir.

Düşük tansiyon ile yüksek tansiyon farklı farklı mekanizmalarla cinselliği bozabilir fakat sonuçta ana fikir damarsal yapının ve içinde akan kan miktarının değişimiyle alakalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yeni cinsel ilişki ve cinsellik sitesi