Mastürbasyon Teknikleri ve Yöntemleri

masturbasyon-yontemleri

Erkeklerde mastürbasyon aldıkları zevki penis başına daha sık, yoğun ve ritmik dokunarak arttırabilirler. Mastürbasyon teknikleri boşalma sürelerini kontrol etmek için önemnlidir. Bu yüzden penis başına daha az dokunarak aldıkları hazzı azaltabilirler.

Erkek bir arabayı kullanır gibi penisini kullanabilir. Penis başına dokunarak hazzı arttırabilirken penis başından kaçınarak boşalma süresini uzatabilir. Erkek bu sayede hem boşalma süresini kontrol edebilir hem de aldığı hazzı arttırabilir veya azaltabilir.

masturbasyon-teknikleri

Erkekler mastürbasyon yapma esnasında kayganlaştırıcı bir jel veya bebek yağı kullandıklarında, fantezilerini hayal ettiklerinde, görsel veya yazılı bir erotik materlyal kullandıklarında mastürbasyondan alınan haz artacaktır, boşalmaları daha kaliteli ve yoğun olacaktır. Mastürbasyon yapma yöntemleri çok çeşitlidir ve tamamen bireyseldir. Erkeklerin kendi fantezi ve zevklerine göre şekillendiği için kesin ve net olarak yöntem veya teknik sunmak zordur. Bu yüzden isteklere ve arzulara göre farkı mastürbasyon yapma teknikleri vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yeni cinsel ilişki ve cinsellik sitesi