Cinsel İlişkiye Nasıl Girilir, Cinsel İlişkiye Girme

cinsel-iliski

Sevgilinizle, Nişanlınızla cinsel ilişkiye girmek istiyor fakat nasıl yapılacağını bilmiyormusunuz ? O zaman yazdıklarmızı okuyun. Bu yazılarımızda size cinsel ilişki nasıl olur, cinsel ilişkiye nasıl girilir gibi konularda bilgilendireceğiz.

Öncelikle seks bilinçli yapılan birşeydir. Bir cinsel ilişki de kadın ve erkek eşit oranda sorumluluk alır. Bu genel olarak sorumluluk ve liderlik erkekte olarak düşünülür. Fakat mutlu bir sex için kadının da erkeğin de yeterince aktif olması gerekir. Çiftlerden birisi pasif kaldığı zaman karşı tarafın isteği, zevki ve arzusu azalacaktır.

cinsel-iliskiye-girme

Cinsel birleşme hemen gerçekleşmez. Önce bir ön sevişme evresi vardır. Bu ön sevişme çiftlerin cinsel birleşmeye hazırlık süreci olarak da düşünülebilir. Çiftler bu süreçte sex e ısınır ve sex için gerekli olan cinsel arzuyu kendilerinde bulurlar. Ön sevişme olmadan girilen cinsel ilişki genelde fazla zevkli olmaz. Bu aşamadan da sonra artık cinsel ilişkiye girmek için bir engel kalmamıştır.

Cinsel ilişkiye kadın cinsel organı olan vajina ve erkek cinsel organı olan penis i birleştirerek girilir. Belirli bir zevk noktasına gelindiği zaman penis vajinanın içine girer, ve bu hareket sürekli olarak tekrarlanır. Bu seks süresince kadın veya erkek boşalabilir. Boşalma belirli bir zevke erişildiğinin göstergesidir. Genellikle erkekler kadınlardan daha önce boşalır. Bu cinsel birleşme evresinde cinsel ilişki pozisyonları vardır. Bu pozisyonlar kişilerin zevklerine ve fantezilerine göre değişiklik gösterebilir. Her çift farklı pozisyonlarda cinsel ilişkiye girebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yeni cinsel ilişki ve cinsellik sitesi